Доставка готових
та свіжоморожених
страв додому

Ресторани

ПН-ПТ 8:30–19:00

Dinner’s у БЦ Astarta

вул. Ярославська, 58, м. Київ

Найбільший за площею заклад сім’ї Dinner’s розташований на Подолі у новому бізнес центрі Astarta Organic Business Centre. Смачна кухня і привітний персонал — це саме те, що потрібно для людей, які працюють і цінують свій час. Також у закладі щодня з 17:00 – 18:00 у закладі діє знижка у 20% на всю готову продукцію, крім бару

Інформація про ресторан
Пн-Пт 9:00-18:00

Dinner’s у БЦ Іллінський

вул. Іллінська, 8, м. Київ

Перший ресторан великої сім’ї «Dinner’s». Свою популярність завоював з перших днів відкриття, так як став закладом відпочинку для людей, які працють у бізнес-центрі «Іллінський» та багатьох інших. У закладі є окрема зона для тих, хто хоче не тільки смачно поїсти, але й трошки попрацювати. У зоні з високою посадкою столи обладнано розетками для ваших електронних пристроїв та іншими зручними деталями, які стануть у нагоді студентам, або тим, хто працює віддалено від офісу. З 17:00 – 19:00 у закладі діє акція "Щасливі години", тож зі знижкою у 20% можна придбати будь-які страви з готової продукції закладу, крім бару.

Інформація про ресторан
Пн-Пт 9:00-18:00

Dinner’s у БЦ Леонардо

вул. Богдана Хмельницького, 19-21, м. Київ

Dinner’s в БЦ «Леонардо» — чудове місце для проведення ділових сніданків, бізнес ланчів або вечерь. Заклад розташовано у самому центрі історичного Києва та ділового життя столиці, в одному з найбільших бізнес центрів міста. Сучасний інтер’єр, зручні меблі та смачна різноманітна їжа забезпечать вам продуктивне та затишне перебування у закладі.

Інформація про ресторан
Пн-Пт 9:00-18:00,
Сб-Нд Вихідні

Dinner’s у БЦ Сенатор

вул. Князів Острозьких, 32/2

Заклад Dinner’s працює в БЦ Сенатор. Ми раді вітати гостей у нашому затишному кафе. Смачні сніданки, різноманітні обіди. Завітайте до нас ми завжди Вам раді. Ми знаходимось на другому поверсі БЦ Сенатор. Вхід до закладу з вул.Різницької

Інформація про ресторан
Пн-Пт 9:00-18:00

Dinner’s у БЦ IQ

м. Київ,, вул. Болсуновська, 13-15

Ресторан Dinner’s у БЦ IQ

Заклад Dinner’s працює в IQ Бізнес Центр. Ми раді вітати гостей у нашому затишному кафе. Смачні сніданки, різноманітні обіди. Завітайте до нас ми завжди Вам раді. Ми знаходимось на другому поверсі IQ Бізнес Центр.

Інформація про ресторан
ПН-ПТ ,
09:00-18:00

Dinner’s у БЦ Podil Plaza

вул. Г.Сковороди, 19

Заклад сім’ї Dinner’s розташований на Подолі у бізнес центрі Podil Plaza. Смачна кухня і привітний персонал — це саме те, що потрібно для людей, які працюють і цінують свій час.

Інформація про ресторан
ПН-ПТ 9:00–18:00

Dinner's у БЦ Горизонт Парк на Амосова

вул. Миколи Амосова, 12

Новий заклад розташовано у сучасному бізнес-центрі Horizon Park-2 у серці IT інфраструктури міста. Співробітники бізнес-центру зможуть насолоджуватись чудовим краєвидом та різноманіттям смачних страв від Dinner’s. Будете в гостях у БЦ, неодмінно завітайте!

Інформація про ресторан
ПН-ПТ 9:00–18:00

Dinner's у БЦ Горизонт Парк на Грінченка

вул. Миколи Грінченка, 4В

Ресторан мережі Dinner’s відкрив свої двері для співробітників бізнес-центру Горизонт Парк, який розташовано за адресою Миколи Грінченка, 4В. Відтепер резиденти бізнес-центру, та співробітники сусідніх офісів, мають чудове місце для сніданку, обіду або вечері. У ресторані працює лінія видачі з різноманітними стравами, та окремий бар з десертами, та напоями, які вже так полюбили наші гості. 590 м² площі, велика кількість посадкових місць, та дружній персонал чекає на вас у Dinner’s на Грінченка. Сучасний інтер’єр забезпечить приємне перебування у закладі, а різноманітні страви подарують гарні емоції та енергію!

Інформація про ресторан
Якщо ви зацікавлені в прибутковому і вже налагодженому бізнесі — ми готові до співпраці. Наші ресторани — це магніт для ваших клієнтів

Бажаєте відкрити ресторан?

Залиште свої контактні дані і ми зв’яжемось з вами найближчим часом

Ваш лист надіслано.